Jak na oddlužení?

O nás

Advokátní kancelář JUDr. Josefa Cupky vznikla v roce 1992, původně jako kancelář komerčně právní. Specializací kanceláře je obchodní právo, právo směnečné, právo konkursní a soudní vymáhání pohledávek. Postupem času se těžištěm činnosti kanceláře stalo konkursní a insolvenční právo, a to ve všech jeho formách. Tedy kromě činnosti správců též zastupování věřitelů, zpracovávání insolvenčních návrhů a zastupování jiných insolvenčních správců v insolvenčním řízení. Advokátní kancelář sdružuje 5 insolvenčních správců, spravujících v současné době téměř dva tisíce živých případů, a další advokáty se specializací na insolvenční právo.

Pobočku kanceláře zastupuje v severomoravském kraji Mgr. Barbora Struminská.

Kontakt

Trojanova 18
120 00 Praha 2
Česká republika

tel.: +420 224 250 573
fax: +420 224 253 224
e-mail: ak-cupka@ak-cupka.cz

Potřebujete radu nebo další informace?

Obraťte se s důvěrou na naši kancelář! Máme bohaté zkušenosti s problematikou insolvencí, pomůžeme vyhodnotit vaši situaci, navrhneme správné řešení, připravíme potřebné podklady.

Copyright ©2010 - 2023: Advokátní kancelář JUDr. Josef Cupka, www.ak-cupka.cz

Jan (49) a Marcela (45), manželé

Jan (49) a Marcela (45), manželéManželský pár, oba jsou zaměstnaní ve stejném podniku, mají dvě nezletilé děti. Postupně si vzali několik půjček a spotřebitelských úvěrů - na vybavení domácnosti, na dovolenou a také chtěli nakoupit dětem kompletní lyžařskou výbavu.

PŘEČTĚTE SI CELÝ PŘÍBĚH!
ÚVOD